0

5 najważniejszych postów w 2015 roku.

Na blogach o różnorodnej tematyce pojawiły się ostatnio podsumowania roku 2015. Fajnie się je przegląda, bo są to zwięzłe podsumowania i w kilka minut można zobaczyć, co interesowało czytelników, jakie kierunki podróży miały wzięcie czy jakie produkty cieszyły się największą popularnością. Jako, że statystyka to nie tylko moja praca, ale poniekąd i pasja, sprawdziłam na szybko mojego bloga na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, by zobaczyć, które artykuły cieszyły się największą popularnością. Oto i one:

Podróże 2015.

Podróże 2015.

1. Lista najlepszych miejsc na tanie jedzenie w Berlinie.

No cóż, jak widać, w jedzeniu jestem lepsza niż w podróżowaniu 🙂 Ten artykuł uplasował się najwyżej i – co ciekawe – zyskuje na popularności w czasie weekendów 🙂 Mam nadzieję, że Wam berlińskie knajpy przypadły do gustu tak bardzo jak i mi. Przypominam także o 2 części tego artykułu, gdzie znajduje się jeszcze kilka rewelacyjnych wyborów kulinarnych (tanich i dobrych). Po roku w Berlinie zebrało się ich więcej, trzeba będzie popracować nad kolejnym wpisem 😉

2. Jak szukać i jak znaleźć mieszkanie w Berlinie.

I znowu artykuł oparty na doświadczeniach w Berlinie. Przez ten artykuł dostaję od czytelników najwięcej pytań. Szukanie mieszkania w Berlinie to praca sama w sobie, więc zupełnie mnie nie dziwi ani ilość pytań, ani popularność tej tematyki. Na tej stronie też spędzacie najwięcej czasu, bo średnio ponad 12 minut.

3. Drogi dotarcia na Maderę i wszystko o lotnisku w Funchal.

To pierwszy artykuł dotyczący wyprawy na Maderę, jak widać najbardziej pomocny, bo bardzo często na niego zaglądacie, a szczyt jego popularności nastąpił w sierpniu (czyżbyście uciekali od Polskiego lata na Wyspę Wiecznej Wiosny? :)).

4. 15 rzeczy, które musisz zabrać na wyprawę do Indii.

Nieważne jak dobrze jestem przygotowana do kolejnej wyprawy, zawsze przeglądam wpisy o tym, co muszę w dane miejsce zabrać i o czym pamiętać. Bo zdarzają się takie blogi, które wspomną o czymś, o czym nie wiedziałam, albo przynajmniej upewnią mnie, że mam wszystko co potrzeba. Dlatego też stworzyłam ten wpis, bo o Indiach wiem wiele, a o przygotowaniu się do takiego wyjazdu – chyba wszystko 🙂

5. Górskie spacery na Maderze – jak dojść na Pico Ruivo?

Ostatnie miejsce na liście zajmuje także artykuł dotyczący Madery, a dokładnie jej najwyższego szczytu – Pico Ruivo. Jest to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich byłam, dlatego ja także lubię wracać do tych wspomnień – cieszę się, że i Wam się podoba!

I tak dalej, i tak dalej… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *